top of page


Dodatkowe usługi-
zapraszamy do współpracy

cm-g49f7569e0_1920.jpg

Precyzyjny pomiar
Pomiar to proces dokładnego określenia wymiarów okien,drzwi, bram, rolet, które mają zostać zamontowane. Pomiar jest bardzo ważnym elementem całego procesu, ponieważ pozwala Nam na dokładne dopasowanie produktów do wymiarów otworów.

Mężczyźni z kalkulatora

Wycena inwestycji
Wycena to nic innego jak okreslenie przez Naszą firmę jakie będą koszty produktów oraz usług potrzebnych do zrealizowania zamówienia.  Wystarczą wstępne wymiary (pracownik po ustaleniu szczegółów przyjeżdza na dokładny pomiar), kolory i parametry by podać przykładową wycenę inwestycji.

 

Narzędzia sprzętowe

Profesjonalny montaż 
Montaż polega na fachowym zamontowaniu wybranych produktów, jest przeprowadzany przez profesjonalistów i doświadczonych pracowników, którzy dbają  o jakość oraz estetykę wykonania. Montaż może być wykonywany zarówno w nowych budynkach, jak i w obiektach już istniejących.

 

Web Konsultacja

Doradztwo techniczne i produktowe
To usługa, którą świadczymy w celu pomocy Naszym klientom w wyborze odpowiednich produktów oraz rozwiązania najczęściej spotykanych problemów. Doradztwo techniczne obejmuje wybór materiałów, ich właściwości, możliwości montażu oraz sposób konserwacji, pozwala Państwu na dokonanie najlepszego wyboru, który spełni potrzeby i oczekiwania.

 

bottom of page